
NEMA 17 Bipolar 1.8deg 0.21Nm(29.1oz-in) 0.42A 4.4V 42x42x33mm 4-жилен стъпков двигател
Номер на част на производителя: 42H033H-0504
Размер на рамката: 42х42 мм
Тип двигател: Биполярен стъпков
Ъгъл на стъпка: 1,8 градуса
Задържащ въртящ момент: 0.21Nm(29.1oz.in)
Номинален ток/фаза: 0.42A
Напрежение: 4.4V
Фазово съпротивление: 10,5 ома
Индуктивност: 18mH ± 20% (1KHz)
Дължина на тялото: 33 мм
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
Налична персонализация
представяне на продукта
Технически параметър
|
Вещ |
Спецификации |
|
Точност на ъгъла на стъпка |
±5% |
|
Точност на съпротивлението |
±10% |
|
Точност на индуктивността |
±20% |
|
Покачване на температурата |
80K Макс. |
|
Температура на околната среда |
-20 градус ~+50 градус |
|
Изолационно съпротивление |
100MΩMin.@ 500VDC |
|
Диелектрична якост |
Една минута при 500VAC∙5mA Макс. |
|
Радиална игра на вала |
0.06 Макс.@450g |
|
Аксиална игра на вала |
0.08 Макс.@450g |
Техническа Спецификация
|
Модел № |
Полярен |
Оценен |
Текущ/ |
Съпротивление/ |
Индуктивност/ |
Задържане |
# на |
Ротор |
Тегло |
Дължина |
|
|
V |
A |
Ω |
Мз |
унция |
кгф %ц2%б7 см |
г%е2�� см2 |
килограма |
мм |
|||
|
42H033H-0504 |
Биполярно |
4.4 |
0.42 |
10.5 |
18 |
29.1 |
2.1 |
4 |
35 |
0.22 |
33 |

Крива на въртящия момент при издърпване

ЧЗВ
Въпрос: Какви са границите на стъпковите двигатели в сравнение със серво моторите?
О: Стъпковите двигатели и серво моторите имат различни характеристики и граници на производителност. Ето сравнение на някои от основните им разлики:
1. Въртящ момент: Серво моторите обикновено осигуряват по-висок въртящ момент в сравнение със стъпковите двигатели. Стъпковите двигатели доставят въртящ момент на отделни стъпки, докато серво моторите могат да осигурят непрекъснат изход на въртящ момент. Серво моторите имат по-висока плътност на въртящия момент, което ги прави по-подходящи за приложения, които изискват висок въртящ момент при високи скорости.
2. Скорост: Стъпковите двигатели обикновено имат по-ниски максимални скорости в сравнение със серво моторите. Стъпковите двигатели работят стъпаловидно, което ограничава възможностите им за скорост. От друга страна, серво моторите могат да постигнат по-високи скорости благодарение на техните системи за управление със затворен контур и непрекъсната обратна връзка.
3. Точност на позициониране: Стъпковите двигатели предлагат отлична точност на позициониране и повторяемост, обикновено в диапазона от част от градуса или стъпка. Серво моторите, когато са сдвоени с енкодери с висока разделителна способност и системи за управление със затворен контур, могат да постигнат още по-високи нива на точност.
4. Време за реакция: Серво моторите имат по-бързо време за реакция в сравнение със стъпковите двигатели. Серво моторите могат бързо да регулират своята позиция и скорост в отговор на промени в управляващия сигнал или външни смущения. Стъпковите двигатели имат по-бавна реакция поради тяхната система за управление с отворен цикъл, което може да доведе до забавяне след бързи промени.
5. Възможност за претоварване: Серво моторите имат по-високи възможности за претоварване в сравнение със стъпковите двигатели. Серво моторите могат да се справят с кратки периоди на по-високи изисквания за въртящ момент, без да губят синхронизация или спиране. Стъпковите двигатели могат да изпитат проблеми, ако са подложени на условия на продължително претоварване.
Популярни тагове: nema 17 биполярен 1.8deg 0.21nm(29.1oz-in) 0.42a 4.4v 42x42x33mm 4-жилен стъпков двигател, Китай nema 17 bipolar 1.8deg 0.21nm(29.1oz- in) 0.42a 4.4v 42x42x33mm 4-жилен стъпков двигател производители, доставчици, фабрика
Може да харесаш също
-

NEMA 17 Биполярен 0.9deg 0.29Nm (40.3oz.in) 42x42x39...
-

NEMA 17 Биполярен 0.9deg 0.36Nm (50oz.in) 0.5A 11V 4...
-

NEMA 17 Unipolar 1.8deg 0.20Nm(27.8oz.in) 42x42x33mm...
-

NEMA 17 Bipolar 1.8deg 0.69Nm (95.8oz.in) 1.5A 3.8V ...
-

NEMA 17 Bipolar 3.75deg 0.07Nm (9.8oz.in) 0.5A 6.5V ...
-

NEMA 17 Bipolar 3.6deg 0.053Nm (7.4oz.in) 0.1A 9.8V ...

